Даруй почуття

30-12-2012

26 вересня 2012 року о 15:00 год. у головному корпусі ЛНУ ім. І. Франка відбулась фотовиставка Юрія Заверюхи «Даруй почуття».

Якщо говорити про передісторію цього заходу, то все починалось так… У 2011 році Марта Назаркевич вперше організувала виставку, призером якої став, тепер уже всім нам відомий, – Юрій Заверюха. Так і почалась історія «великого вибуху».

Я б хотів сфотографувати майбутнє …

09-12-2012

Студент, весела та креативна людина, яка займається досить нелегкою, та водночас цікавою справою, а саме фотомистецтвом. Юра активно розвивається у цьому напрямку : приймає участь у виставках, конкурсах та перебуває у постійному пошуку «влучного кадру».

- Юра, чому ти почав займатися фотографією?

- Це сталося випадково. У 2009 році я придбав свій перший фотоапарат. Ну і щоб якось протестувати його, «знимкував» все, що очі бачили. Результат закинув в одну із соціальних мереж. Тоді ж я познайомився із дівчиною, яка на той час була фотографом-початківцем і художником. Завдяки світлинам ми почали більше спілкуватися, і я закохався… Фактично усі свої перші роботи я присвячував їй. Але на жаль двом творчим людям важко бути разом, і ми розійшлися, але любов до фотографії залишилася...